Rubriky
Technologie

Jak na náborovou reklamu na Facebooku

Praktický návod jak udělat náborovou reklamu a „efektivně diskriminovat“ kandidáty podle věku, pohlaví, sexuální orientace či věku dětí. Uvidíte, že jednoduchá reklama zabere jenom chviličku a zvládne ji každý.

Rubriky
Technologie

Neskutečné zrychlení práce s LinkedIn

Přímo v LinkedIn si ke kandidátům napíšete poznámky, během jednoho kliku získáte email, dalším klikem si zobrazíte facebookový profil a dalším pošlete e-mail se špionážním kódem. Internetové prohlížeče jako je Explorer, Mozilla nebo Chrome je možné vylepšit různými praktickými doplňky. Některé z nich mohou ohromě zjednodušit vaší práci s kandidáty a udělají z vašeho prohlížeče hotovou náborovou Formuli 1. Vytvořil jsem krátké video, […]

Rubriky
Technologie

8 kroků strategie pro sociální sítě

Jak začít s používáním sítí pro nábor. Definovat cíle, určit cílovou skupinu, vybrat sítě, postavit tým, proškolit, tvořit obsah, monitorovat, sledovat…

Rubriky
Technologie

3 šikovní pomocníci pro LinkedIn

Víte, jak zefektivnit práci na LinkedIn? Představím vám šikovné aplikace: jednoduchý X-Ray search, přehledné ukládání profilů a okamžité zjištění e-mailu.

Rubriky
Technologie

Pracovní inzerát jako obrázek

Snapchat, Pinterest, InstaJob… Klasický textový pracovní inzerát už nestačí. Pojďme se podívat na nové obrazové formáty.

Rubriky
Nábor zaměstnanců Technologie

Testování znalostí Excelu při příjimacím řízení

Při náboru zaměstnanců zohledňujeme řadu kvalit uchazeče. Jedná se o tvrdá i měkká kritéria, o schopnosti odborné, jazykové i další. Pokud však nabíráme člověka na „kancelářskou“ pozici, zajímá nás také jedna otázka ryze pragmatická: Umí ten člověk pracovat s Excelem?

Rubriky
Novinky Technologie

Hiri proklepne vaše kandidáty

Psychometrie přesně změření osobnost a kompetence kandidáta a znalostní testy prověří jeho teoretickou vybavenost. Oboje nabízí nový projekt Hiri.

Rubriky
Novinky Technologie

Jak jednoduše prohledat sociální sítě.

Představujeme RecruitEm – aplikaci pro pohodlné vyhledávání kandidátů na sociálních sítích.

Rubriky
Novinky Technologie

Jak ulovíme zaměstnance v roce 2015?

Náboráře vystřídá počítač – Facebook vtrhne do kanceláří – Konec monopolu LMC? – Stoupnou mzdy

Rubriky
Technologie

Nábor přes mobil: maximální jednoduchost

Koukli jste se někdy, jak vypadají Vaše kariérní stránky na mobilu? Lze se vůbec přihlásit? Musí kandidát připojit CV, které v mobilu pravděpodobně ani nemá? Pojďme se kouknout na hlavní trendy v mobilním náboru.