Rubriky
blog

60 praktických tipů pro pracovní inzerát

Největším problémem pracovních inzerátů je jejich vágnost a neurčitost. Na první pohled se tváří jako stránka plná informací, ale když se začtete, najdete samá „motivující finanční ohodnocení“, „dynamické kolektivy“ nebo „nadstandardní nabídky benefitů“.

Zaměřil jsem se na inzeráty na výrobní pozice a přináším tipy, jak jednotlivé oblasti lépe popsat. Příklady pocházejí ze skutečných inzerátů, takže se nechte inspirovat konkurencí.

Pokračujte ve čtení na blogu Aplayerz.

13 reakcí na „60 praktických tipů pro pracovní inzerát“

Dobrý deň,
musím povedať, že veľmi dobre napísaný článok. Bol som nedávno na podobnom školení, kde sme riešili práve pútavé písanie inzerovaných pozícií na pracovných portáloch.
Jediná vec, ktorú som si tam nevšimol je požiadavky na kandidáta. Vynechali ste to úmyselne alebo nechtiac?
Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

Díky, spíš jsem se soustředil na to, co by měla psát o sobě firma. Ale je pravda, že firmy také často neumí popsat požadavky. Možná to ještě doplním.

Matěji,
jako vždy hezky a poutavě napsáno. Nelze, než souhlasit. Dopadnou-li rady na úrodnou půdu, tak se třeba ti, co by měli psát: „zastaralá, špinavá a hlučná výroba bez benefitů, za koncem světa a za minimální mzdu“, začnou chytat za hlavu a přemýšlet, zda by neměli něco změnit.

Dobrý den,

díky za velmi inspirativní článek! Rád bych se zeptal, jak moc si myslíte, že ovlivńuje pracovní inzerát ,,vyplnění dotazníku“? Mám na mysli takový, který mi utřídí informace o uchazeči. Moc díky za názor!

Dobrý den,
čím je přihlašovací formulář komplikovanější, tím méně lidí ho vyplní. Různé studie ukazují, že takto můžete přijít až o 80 % kandidátů. Vždy doporučuji firmám, ať
ho dělají co nejjednodušší.

Dobrý den Matěji, pěkný článek, nicméně zdá se mi, že s uváděním veškerých informací se inzerát docela natáhne. Co si myslíte o tvrzení, že lidé dlouhé texty (inzeráty) nečtou?

S tím naprosto souhlasím. Dlouhé inzeráty nefungují, na to je plno studií. Mně jde o to, ať jsou informace konkrétní. Několik dobře mířených specifických informací řekne kandidátovi víc, než dlouhá omáčka bez obsahu.

Chci vyjádřit vděčnost týmu pro obnovu protokolu, důvěryhodného a spolehlivého hackera, který pomohl získat zpět 45 000 USD, které jsem ztratil podvodníkům online, a také se naboural do mobilního telefonu a účtů na sociálních sítích mého podvádějícího manžela. Jsem vdaná a mám 3 děti, i když můj manžel je extravagantní a podvádí mě se spoustou vedlejších holek, domů se skoro nevrací. Pak jsem viděl tuto investiční platformu online a rozhodl jsem se do ní investovat částku 45 000 $ s úmyslem ji rozšířit, ale nikdy jsem nedostal své peníze zpět, ani kapitál, ani zisk. „Byl jsem podveden.“ Zjistil jsem však doporučení protokolu prostřednictvím pozitivních recenzí přečtených na MerchantCircle a okamžitě jsem je kontaktoval prostřednictvím služby protocolrecoveryservice (AT) GMAIL DOT COM a pomohli mi získat zpět mých ztracených 45 000 USD a pomohli mi sledovat hovory mého manžela a účty na sociálních sítích. Nyní mám svého manžela zpět. Nemohu jim dostatečně poděkovat, ale dát jim 5hvězdičkovou recenzi jako důkaz mého upřímného uznání. Vřele je doporučuji každému, kdo má související problémy. Zde je opět kontakt: protocolrecoveryservice (AT) GMAIL DOT COM.

Na této stránce jsem narazil na tohoto poskytovatele půjčky a rozhodl jsem se kontaktovat jeho e-mail, byl jsem překvapen, když jsem mu dal dokument, o který požádal, najednou mi byla schválena půjčka ve výši 750 000 Kč, takže jsem nikdy nevěřil, že to všechno může fungovat. Byla mi připsána půjčka ve výši 750 000 Kč, prosím, poradím každému, kdo potřebuje půjčku, aby se obrátil na tohoto soukromého poskytovatele půjčky s žádostí o půjčku prostřednictvím: email: kdfin11@gmail.com

How Do I Recover My Stolen Bitcoin?

I lost about £746,000 pounds worth of Crypto to a fake investment trading platform that tricked me into investing on their platform with the intent of earning a 15% daily profit. I was losing it all to a point that I couldn’t afford to take care of my bills and my Family.I was very disappointed with myself and was drowning in shame. I had to do a google search and came across Recovery Masters, a cryptocurrency recovery company who are experts in recovering stolen and lost crypto funds. I immediately reached them out and explained my problem and they were able to recover 75% of my funds.I will recommend them to any victim out there trying to recover their funds back.
Contact Info ;Mail (Recoverymasters@email.cz )

2023 ©️ All Rights served

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.